Skip links

Do jakiego samochodu szukasz skrzyni?

 
 

ZNAJDŹ SWOJĄ SKRZYNIĘ

W ofercie mamy ponad 700 modeli zregenerowanych skrzyń biegów. Znajdź tą, której dokładnie potrzebujesz wpisując do wyszukiwarki: markę Twojego auta i jego model, silnik oraz rok produkcji.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Pamiętaj, by dla pewności w formularzu podać nr VIN. Później zdecyduj, jak chcesz zamówić. Masz 2 opcje: najpierw wyślesz do nas swoją starą skrzynię albo to my prześlemy do Ciebie nową.

KLIKNIJ "ZAMAWIAM"

Teraz wystarczy już tylko odebrać mailowe potwierdzenie zakupu i opłacić zamówienie. Nowa skrzynia przyjdzie do Ciebie kurierem DPD w ciągu maksymalnie 3 dni wraz z roczną gwarancją.

Jak kupić skrzynię?

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Dlaczego warto nam zaufać?

Niemiecka jakość - polski sprzedawca

Początkowo za zachodnią granicą, a dziś także w Polsce pokazujemy, że skrzynie do VW, Opla czy Audi nie mają przed nami już chyba żadnych tajemnic. Sprawdź nas – przegląd nic nie kosztuje.

Mamy 10 lat doświadczenia w branży

Manualne skrzynie biegów regenerujemy od 2008 roku. To dzięki zdobytej w tym czasie wiedzy, dziś błyskawicznie naprawiamy usterki, które inni “specjaliści” zdiagnozowali, jako nienaprawialne.

Najwyższej jakości sprzęt warsztatowy

Codziennie 28 naszych specjalistów pracuje na najwyższej klasy, austriackich maszynach warsztatowych, by doprowadzić skrzynie do stanu idealnego. Zobacz, jak pracujemy.

Dokumenty potwierdzające zakup skrzyni to sprawa naprawdę istotna. Poza fakturą VAT, na każdą z oferowanych przez nas skrzyń biegów dostajesz też 12 miesięcy pisemnej gwarancji.

Otstanio na Blogu

Return to top of page