Skip links

Gwarancja doświadczenia i profesjonalizmu

Na wstępie kilka słów o nas – czyli krótka historia o tym, jak Zając zaczął regenerować skrzynie

Manualne skrzynie biegów regenerujemy od 2003 roku. Naszą działalność zaczynaliśmy na rynku niemieckim, a dziś jesteśmy do dyspozycji także dla klientów w Polsce. Zajmujemy się sprzedażą zregenerowanych skrzyń biegów (manualnych oraz DSG), a także kupnem i naprawą skrzyń używanych. Oferujemy darmowe przeglądy, kompleksową diagnostykę i remonty podzespołów.

Zawsze przeprowadzamy pełną regenerację.
Więcej na ten temat znajdziesz >> TUTAJ

A robimy to tak:

Zespół  Skrzyń Zając składa się z 28 specjalistów, którzy codziennie regenerują dziesiątki przekładni na austriackim sprzęcie warsztatowym. Kładziemy ogromny nacisk na rozwój, dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje, inwestujemy w nowe maszyny oraz technologie dotąd niedostępne w Polsce.

Nasze skrzynie biegów regenerujemy zgodnie z normą zarządzania jakością ISO 9001:2015  (Zobacz certyfikaty > język polski | język niemiecki | język angielski).

A żadna przekładnia – czy to do osobówki, czy samochodu dostawczego – nie ma już przed nami tajemnic.

Wykrywamy usterki, których inni nie zauważają, naprawiamy awarie w teorii nienaprawialne, a poza fakturą VAT lub paragonem, na każdą z oferowanych przez nas skrzyń biegów z dodajemy 12 miesięcy pisemnej gwarancji (lub aż 18 miesięcy, jeśli zdecydujesz się na wymianę skrzyni bezpośrednio w naszym warsztacie).

Co obejmuje gwarancja?

po przeglądzie skrzyni i diagnozie usterki pokrywamy wszystkie koszty związane z naprawą wynikającą z naszej winy w ciągu 12 miesięcy od chwili zakupu

nieodpłatna naprawa lub wymiana przekładni

zwrot wszystkich kosztów związanych z transportem skrzyni

zwrot kosztów montażu i demontażu do 400 zł

Błędy się nam nie zdarzają.

Przez pierwsze 15 lat działalności sprzedaliśmy ponad 75 tysięcy zregenerowanych skrzyń biegów, z czego zareklamowanych zostało zaledwie 37 sztuk 🙂

Warunki gwarancji

posiadany dowód zakupu lub karta gwarancyjna Zając Skrzynie Biegów

poprawny montaż wraz z rachunkiem zakupu usługi z ASO lub warsztatu

użytkowanie przekładni zgodne z przeznaczeniem

nienaruszone plomby od Zając Skrzynie Biegów

uzupełnienie zregenerowanej skrzyni właściwym olejem do przekładni w wymaganej ilości

zregenerowanych skrzyń biegów

75000+

tyle było reklamacji

37

tyle lat dla was pracujemy

15

spercjalistów

28+

Opinie naszych klientów

Daniela ze skrzyniezjac.pl poznałem przypadkiem. Kolega polecił mi go, gdy musiałem zmienić skrzynię. Od tamtej pory nasza znajomość, a od kilku lat także współpraca ma się świetnie. Polecam wszystkim. Naprawdę solidna firma.

Piotr Protasiewicz

Bardzo dobra obsługa klienta. Pani z call center odpowiadała na moje wszystkie pytania i pomogła wybrać skrzynię. Przyszła już po dwóch dniach od zamówienia. Wszystko super.

Marek, Wrocław

Wzorowa regeneracja manualnych skrzyń biegów. Nie mam żadnych uwag. Byłem na warsztacie, oglądałem wszystkie skrzynie i pracowników przy pracy – wygląda to jak w fabryce. Profesjonalizm

Adrian z Zielonej Góry

Wszystkim swoim klientom polecam skrzynie od Daniela. Nie miałem jeszcze przypadku, żeby cokolwiek było nie tak. Dobra cena i jakość.

Mechanik, Wrocław

    Przekonaj się, że warto nam zaufać

    znajdź swoją skrzynię
    Return to top of page