Skip links

Motosport

Bo kochamy motoryzację!

Skrzynie biegów to nie tylko nasza praca. To przede wszystkim nasza pasja. Uwielbiam ryk silników i dreszczyk sportowej rywalizacji. Jeden z właścicieli naszej firmy – Daniel Zając jest szefem profesjonalnego zespołu kartingowego, który z powodzeniem startuje w Kartingowych Mistrzostwach Polski oraz seriach monomarkowych, takich jak najliczniejsza i najpopularniejsza w Polsce Rok Cup Poland.

Naszą działalność związaną z motosportem dzielimy na trzy główne poziomy: sponsoring, wsparcie mechaniczne profesjonalnych kierowców kartingowych i przede wszystkim aktywne uczestnictwo w zawodach sportowych.

Wspieramy!

Bo kochamy motoryzację

Jeździmy razem z legendą polskiego żużla Piotrem Protasiewiczem, zawodnikiem Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. Od lat wspólnie walczymy o najwyższe cele w polskiej Ekstralidze i zawodach indywidualnych. Piotr zaufał nam też prywatnie – z wielką przyjemnością serwisujemy jego auta.

Działamy!

Bo kochamy motoryzację

Prowadzimy Team DD Motorsport w kartingowej serii Rok Cup Poland, z którym udało nam się wywalczyć m.in. kilka Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Poza startami, zajmujemy się też szkoleniem kierowców kartingowych oraz obsługujemy zawodników podczas zawodów. Wiedza i doświadczenie zespołu naszych mechaników w połączeniu z talentem kierowców to gwarancja sukcesu na torze (potwierdzają to wyniki zawodników, z którymi pracujemy 😉 )

Śledź nas na Facebooku

Tyle mamy Mistrzostw Polski

3

Osób tworzy D&D TEAM

10+

Wygranych wyścigów za nami

221

lat na torach

15+

Znowu mistrzostwo!

lider torów wyścigowych i regeneracji skrzyń

Return to top of page