Skip links

7 powodów, by regenerować skrzynie biegów w SkrzynieZajac.pl

Wiadomym jest, że regeneracja skrzyni biegów to zapewnienie sobie radości z jazdy i niejednokrotnie przedłużenie życia samochodu. Dlaczego warto to zrobić, nikogo nie trzeba przekonywać. Ale dlaczego zrobić to w Skrzynie Zajac.pl w Bytomiu Odrzańskim?

1. 12 miesięcy pisemnej gwarancji
Do dowodu zakupu w Skrzynie Zajac.pl zawsze dostaniemy 12-miesięczną gwarancję. Skoro więc gwarantują nam, że przez rok nic się nie zdarzy, na pewno są swojej roboty pewni!

2. Testy, testy, testy

W Skrzynie Zajac.pl każda zregenerowana skrzynia jest testowana. Inaczej nie zostanie oddana właścicielowi czy wysłana do klienta. Co więcej jak potwierdza właściciel przez ten czas żadna skrzynia nie wróciła w okresie gwarancji z powrotem na serwis.

3. Profesjonalna obsługa

W Skrzynie Zajac.pl oferowana jest usługa nie tylko samej regeneracji. Do klientów w promieniu 50 kilometrów od Zielonej Góry pracownicy warsztatu dojadą do klienta i zdiagnozują kondycję skrzyni biegów. Co więcej zrobią to za darmo, nawet jeśli klient nie zdecyduje się na usługę „u Zająca”. W ofercie jest również odebranie starej i dostarczenie nowej skrzyni dla wszystkich klientów z okolic Zielonej Góry. Zadowolonych klientów nie brakuje, wystarczy sprawdzić ocenę na Google.

4. Specjaliści w swoim fachu

W Bytomiu Odrzańskim skrzynie biegów regenerują od ponad 10 lat. Naprawdę się na tym znają. Liczba zleceń realizowanych cotygodniowo, profesjonalny warsztat i specjalistyczna wiedza, kompletowana latami. Znają się na tym co robią, dlatego dostarczają klientom kompleksową usługę. Uważam że używaną skrzynią warto zainteresować się wyłącznie w chwili, gdy potrzebujesz tej uznawanej za mniej awaryjną. Jednak nawet w tym przypadku swoim klientom zawsze sugeruję kupno zregenerowanej. Dlaczego? Koszt jest zbliżony a jakość przekładni zregenerowanej z dobrego serwisu nieporównywalnie wyższa niż używanej z nieznanego źródła – przekonuje właściciel skrzyniezajac.pl Daniel Zając.

Uszkodzona skrzynia biegów – naprawić czy kupić regenerowaną? [Porada eksperta]

5. Działają błyskawicznie

Pracownicy Skrzynie Zajac.pl niejednokrotnie uratowali kogoś na dzień przed długą podróżą, wyszukując na ostatnią chwilę potrzebnej zregenerowanej skrzyni. Wystarczająco długo działają na rynku, by wiedzieć, że jeśli się do nich zgłosisz na 99% skrzynia do Twojego samochodu jest w ich magazynie! Jeśli masz naglącą sytuację to właśnie tu na pewno uzyskasz pomoc.

6. Konkurencyjne ceny

Mimo iż regeneracja skrzyni biegów to zadanie trudne i czasochłonne, cena oferowana przez Skrzynie Zajac.pl nie jest wygórowana. Tu nie ma mowy o podwyższaniu ceny, windowaniu jej bez sensu. Tu naprawdę jest uczciwie. Profesjonalna usługa za uczciwą cenę – a to w tej branży nie jest niestety takie oczywiste.

7. To fantastyczni ludzie!

Skrzynie Zajac.pl to nie tylko biznes i sposób na utrzymanie się. To pasja do motoryzacji i skupisko ludzi, którym zależy na jej rozwoju. Właściciel i pracownicy to fachowcy, którzy od lat obserwują rynek motoryzacyjny, pasjonują się starymi samochodami, nowinkami , motosportem i wszystkim co z nim związane. Dowód? Po pierwsze współpraca z Piotrem Protasiewiczem – dyrektorem i byłym zawodnikiem Falubazu Zielona Góra. Po drugie prowadzą Team DD Motorsport w kartingowej serii Rok Cup Poland, z którym zdobyli już kilka Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Return to top of page