Skip links

Regeneracja skrzyni biegów Bytom Odrzański

Każdy mechanik samochodowy potrafi sporo powiedzieć o manualnych skrzyniach biegów. Tak jak sporo o każdym rodzaju obuwia potrafi powiedzieć sprzedawca w obuwniczym. Jednak fajniej jest kupować buty do biegania u aktywnego biegacza. Tak samo lepiej naprawiać czy regenerować skrzynię biegów w Bytomiu Odrzańskim u mechanika, który w tematyce manualnej skrzyni biegów jest specjalistą. A tak się składa, że my akurat jesteśmy.

Naprawa Skrzyni biegów w Bytomiu Odrzańskim

Najlepszy serwis skrzyni biegów wcale nie musi się wiązać z wizytą w jednym z największych miast w kraju. Serwis skrzyni biegów Bytom Odrzański Skrzynie Zając mieści się w niewielkiej gminie w powiecie nowosolskim. To jednak nie przeszkadza nam w wykorzystywaniu najlepszych austriackich i niemieckich technologii oraz w czerpaniu z wieloletnich doświadczeń za zachodnią granicą. Wręcz przeciwnie, to nasz wyróżnik. Naprawiliśmy wiele skrzyń biegów, które dziś pracują w samochodach przemierzających nasze rodzime, nieliczne autostrady, ekspresówki i liczne drogi gminne i powiatowe.

Co robimy ze skrzyniami biegów?

Działamy od kilkunastu lat na europejskim rynku, stąd nabyliśmy wiedzę o wszelkich rodzajach skrzyń biegów i o potrzebach rożnego rodzaju klientów. Tak czy inaczej nie ma skrzyni, której regeneracji się nie podejmiemy!

Sprzedajemy całe skrzynie z oryginalnymi elementami, naprawiamy i regenerujemy skrzynie biegów. Do tego oferujemy na nasze usługi 12 (i więcej) miesięcy gwarancji, co nie jest na polskim rynku normą.

Bytom Odrzański regeneracja skrzyni biegów – gdzie nas znaleźć?

Poza bogatym portfolio za granicami kraju, posiadamy doświadczoną i pracowitą kadrą w naszym warsztacie, którego adres to ul. Ogrodowa 29, 67-115 Bytom Odrzański. Prowadzimy także bogato wyposażony sklep internetowy i naprawiamy skrzynie z opcją ich wysyłki.

Regeneracja skrzyni biegów w Bytomiu Odrzańskim – jak to się u nas robi?

Regeneracja skrzyni biegów w Bytomiu Odrzańskim nie różni się od regeneracji w innych profesjonalnych warsztatach spod znaku Skrzynie Zajac.pl. Regeneracja to działania, które mają na celu maksymalne odświeżenie wszystkich elementów skrzyni biegów i sprawdzenie ich prawidłowego działania.

Zaczynamy oczywiście od rozłożenia skrzyni na części, następnie wymieniamy wszystko to, co w naszej ocenie tego wymaga. Oczywiście linki i łożyska wymieniamy zawsze podczas regeneracji. Dalej regulujemy luzy, myjemy i konserwujemy wszystkie te elementy, które można w ten sposób zregenerować. Jeśli właściciel wysłał na nasz adres w Bytomiu Odrzańskim skrzynię pakujemy ją bezpiecznie i wysyłamy. Jeśli regeneracja dotyczyła zamontowanej wcześniej w samochodzie skrzyni, montujemy ją na powrót, a następnie sprawdzamy i informujemy właściciela, że może odebrać swój pojazd ze zregenerowaną skrzynią.

Regeneracja skrzyni biegów Bytom Odrzański – nasza filozofia

W Skrzynie Zajac.pl mamy proste zasady, które zrozumie każdy, kto lubi prowadzić samochód i zależy mu na przyjemności o komforcie z jazdy. Ma być bezproblemowo, a to gwarantuje tylko specjalistyczny serwis. Podchodzimy do skrzyń indywidualnie. Naprawiliśmy ich tak wiele i robimy to tak długo, że z łatwością porozumiewamy się zarówno z amatorami mechaniki samochodowej jak i całkowitymi laikami, którzy chcą po prostu bezpiecznie podróżować.

Tak, zabrzmi to jak chwalenie się, ale w naszej pracy jest coś z artyzmu. Dopasowujemy podzespoły w taki sposób, by cały mechanizm działał płynnie i by współpraca podzespołów zapewniała układowi długotrwałą, bezobsługową pracę. Nasi mechanicy to nie tylko specjaliści. To również wirtuozi, którzy niejednokrotnie, by zaproponować właścicielom samochodów dane rozwiązanie, szkolą się i poświęcają powierzonym zadaniom 100% zaangażowania. Wiemy, że półśrodki czy działanie pod presją czasu nie są dobrymi składowymi pracy.

Oczywiście naprawić czy zregenerować swoją skrzynię biegów możecie nie tylko w Bytomiu Odrzańskim. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Chętnie zdiagnozujemy usterkę i przyjmiemy Twoją skrzynię u siebie. Nie musisz nam ufać, my ufamy naszym specjalistom, dlatego na nasze usługi dajemy do 18 miesięcy gwarancji. Zapoznaj się ze szczegółami naszej gwarancji >>>TUTAJ<<<

Return to top of page