Skip links

Więcej niż kibicowanie, czyli co ekipa Skrzynie Zając robi po pracy?

Kiedy praca jest pasją, ciężko znaleźć takie hobby, które pozwoli na realizację kolejnych wyzwań i spełnianie marzeń. Dlatego my sięgnęliśmy po popularną i mniej popularną dyscyplinę sportu! Dziś trochę o tym opowiemy.

Pasja do piłki – w czym trzecia liga jest lepsza od ligi mistrzów?

Czyli o zaangażowaniu się w piłkę nożną, którą w naszej sytuacji jest sponsoring tytularny Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański

______
Co roku na świecie w rozgrywkach piłki nożnej, na szczeblu profesjonalnym i amatorskim, bierze udział kilkaset milionów zawodników, dlatego zastanawiając się nad tym w jaką dyscyplinę jako firma powinniśmy pójść właściwie nie było kontrkandydata (jeden kolega forsował pétanque, ale policzyliśmy średnią wieku i uznaliśmy, że jesteśmy na to za młodzi). Wybór mógł być jeden – duma Bytomia Odrzańskiego. Od zawsze byliśmy fanami Odry Bytom Odrzański. Teraz jest to dla nas zupełnie zrozumiałe, że kiedy na fanpage pojawia się filmik o przyszłości NASZEGO TRENERA rzucamy wszystko i …

Jesteśmy dumni, że to także dzięki naszej, małej pomocy Oderka tak wspaniale rozwija się w ostatnich latach. Dziś uznawana jest ona za jedną z najciekawszych drużyn w województwie lubuskim, a klub prowadzony jest z dalekosiężnym planem i dużymi ambicjami. Dzięki profesjonalnie zrealizowanym kulisom spotkań Odry, wszyscy kibice mogą też obserwować jakie emocje towarzyszą naszym chłopakom w szatni (np. od 5:42 – motywacyjna „przemowa” naszego kapitana). Mało? Sprawdźcie ich komunikację w social media, bo niektóre akcje specjalne klubu niewiele ustępują tym, które cały kraj ogląda na Facebooku ekstraklasowych teamów.

W amatorskiej piłce naprawdę fajne jest to, że zawodnicy, którym w weekend kibicujemy w oficjalnym, ligowym meczu, niedługo poźniej wychodzą pokopać razem z nami, jak równy z równym. To zupełnie inny rodzaj kontaktu i zżycia się z drużyną niż w przypadku kiedy tylko oglądamy „swoją drużynę” na ekranie i praktycznie nie mamy możliwości, by kiedykolwiek poznać jej członków. Zawodnicy Odry Skrzynie Zając Bytom Odrzański to nasi koledzy, a często nawet sąsiedzi.

D&aD Motorsport Poland – karting to dla nas coś więcej niż pasja!

Jeśli kiedykolwiek byliście w naszym warsztacie Skrzynie Zając na pewno zorientowaliście się, że jesteśmy nie tylko specjalistami w swojej branży, ale i fanami różnych sportów. Z jednym z nich zżyci jesteśmy od naprawdę dawna.

Jak to się zaczęło?

O pierwszych sukcesach D&D Motorsport Poland w Gostyniu na Mini Rok informowaliśmy na naszym fanpage już wiosną 2013 roku (rok po starcie projektu pomysłu Damiana Kaczorowskiego i Daniela Zająca).

D&D Motorsport Poland – XI & XII ROK CUP Poland 2015

Jak wiecie nazwisko Zając D&D Motorsport Poland towarzyszy od zawsze, ale prawdziwe sukcesy przyszły później. W 2015 roku w kategorii JUNIOR ROKU ścigał się Marcin Zając, który finalnie zdobył piąte miejsce. Daniel Zając został wówczas Mistrzem Polski w najbardziej zaawansowanej kategorii serii Rok Cup Poland GP, na torze WallraV Race Center zdobył aż dwa trofea; w klasyfikacji generalnej Kartingowych Mistrzostw Polski oraz w całej drugiej serii zawodów. Latem 2016 roku Marcin Zając zajął pierwsze miejsce w kategorii JUNIOR ROK, zapewniając tym samym pierwsze zwycięstwo naszym „Niebieskim”. To był moment, kiedy zaczęło się całe to szaleństwo, w którym z powodzeniem trwamy do dziś. Cieszył nas każdy finał zawodników z naszego teamu. Był ROK CUP AREA NORD HEAT ROKA GP14, ROK FESTIVAL, Girls on Track, było pierwsze podium za granicą dla Franka Palmirskiego w finale Trofeo di Primavera w Lonato, i w końcu ogromny sukces w kategorii Expert Rok w Lonato Rok Cup International.

Po dziesięciu latach na torze D&D Motorsport Polska ma na koncie 50 tytułów w klasyfikacjach generalnych. A pierwsza poważna statuetka została przez team odebrana już w 2012 roku – za największego polskiego zespołu gali kartingowej.

Nasz profesjonalny team kartingowy!

D&D Motorsport Poland to – jak piszą specjaliści z branży – jedna z barwniejszych ekip polskiej sceny kartingowej. Towarzyszymy takim talentom, które się z nami wychowały i z którymi jak z Marceliną Sabaj mogliśmy świętować zwycięstwo w kategorii Senior Rok w 2021 roku.

Właściciel Skrzynie Zając – Daniel poza tym, że jest legendą zespołu nadal towarzyszy nowym adeptom i wspiera najbardziej zasłużonych zawodników.

W tym roku zaliczyliśmy już pierwszą rundę Kartingowych Mistrzostw Polski, Rok Cup Poland Słonczyn i Rok Cup Italy, a to dopiero początek!

Zachęcamy do obserwowania, kibicowania i poznania z nami kartingu od podszewki!

Return to top of page