Skip links

Naprawa i regeneracja skrzyni biegów Leszno

Zajmujemy się pełną regeneracją i naprawą skrzyń biegów do samochodów osobowych. Dzięki sprzedaży wysyłkowej obsługującym Klientów na terenie całej Polski. Zregenerowaną skrzynię biegów jesteśmy gotowi dostarczyć do Leszna już w 2 dni.

A ponieważ naszą przygodę z przekładniami zaczęliśmy już ponad 17 lat temu, dziś możemy pochwalić się jednym z najnowocześniejszych warsztatów w kraju i doświadczoną kadrą, która poznała branże niemal od podszewki.

Skrzynie biegów od Skrzynie Zając.pl sprzedajemy:

 • zarówno za pośrednictwem e-sklepu (tutaj),
 • telefonicznie (skontaktuj się tutaj),
 • jak i bezpośrednio w naszym warsztacie w Bytomiu Odrzańskim.

Jeśli zdecydujesz się przyjechać do nas osobiście dodatkowo możemy przeprowadzić dla Ciebie darmową diagnozę usterki, która stanowi podstawę dla późniejszej naprawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia, jak pracujemy:

Leszno – Twój nowy mechanik wcale nie musi być z Twojego miasta

Regeneracja przekładni to dziedzina mechaniki samochodowej, która wymaga specjalistycznej wiedzy. Mechanik, który na co dzień zajmuje się wymianą oleju, klocków czy naprawą zawieszenia nie będzie w stanie dokonać pełnej weryfikacji usterki, nie mówiąc już o kompleksowej naprawie. To tak, jakby akademicki nauczyciel historii nagle zaczął się specjalizować w wykładach z chemii organicznej. Właśnie dlatego wybór specjalisty należy ograniczyć do najbardziej sprawdzonych warsztatów. Bo poza doświadczeniem potrzebne są też odpowiednie warunki (narzędzia i części).

Właśnie dlatego lokalizacja warsztatu nie powinna wpływać na Twoją decyzję.

I tym miejscu pojawiamy się my.

Choć nasza siedziba mieści się w Bytomiu Odrzańskim to skrzynie od Zająca kupisz przez Internet – średnio 2 dni od kliknięcia „zamów” dostarczymy Twoją nową skrzynię biegów do dowolnego warsztatu w Polsce, w tym również w Lesznie.

Współpracujemy bowiem z zakładami mechanicznymi z całego kraju, a to pozwala na niemal błyskawiczną wysyłkę w dowolne miejsce nawet już dzień po zakupie. Czy gdybyś zdecydował się na naprawę skrzyni w swoim mieście byłoby szybciej? Nie wydaje nam się… A może byłoby lepiej? Szczerze mówiąc to też nam się nie wydaje 😉

Oczywiście nie posiadamy warsztatów partnerskich w każdym polskim mieście, jednak wypracowaliśmy system sprzedaży, który zapewni Ci bezpieczeństwo zakupów i gwarancję sprawnego użytkowania przekładni przez kolejne lata – niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania.

Już wyjaśniamy.

Skrzynie biegów Leszno i inne miasta w Polsce

W naszym magazynie posiadamy 2500 skrzyń biegów, które pasują do prawie 5,5 tysiąca modeli aut jak: Volkswagen, Seat, Skoda, Opel, Audi, Mitsubishi, Citroen, Fiat, Mercedes i wiele więcej.

Każda z nich gotowa jest do wysyłki już teraz.
Każda z nich gotowa jest do wysyłki w dowolne miejsce w Polsce. Wraz z gwarancją, dokumentami sprzedaży, dokładną instrukcją  montażu dla mechanika, dedykowanym olejem przekładniowym, a często i pakietem gadżetów 😉

Zapoznaj się z całą naszą ofertą:
zobacz sklep – Skrzynie Zajac.pl

Nie znalazłeś skrzyni do Twojego auta?

Nic się nie martw. Najprawdopodobniej nie zdążyliśmy jej jeszcze wstawić do oferty internetowej.
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zapytasz o model, którego szukasz. Manualne skrzynie biegów wypełniają nasz magazyn po brzegi. Zadzwoń albo wypełnij poniższy formularz
Chcesz przyspieszyć otrzymanie informacji o dostępności? Wypełnij poniższe pola, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Regeneracja skrzyni biegów

Jeśli interesuje Cię pełna regeneracja skrzyni biegów sprawdzimy i wymienimy wszystkie uszkodzone i zużywające się części w przekładni dla Twojego auta. Jeszcze raz podkreślamy – WSZYSTKIE, czyli nawet te, które nie są przyczyną aktualnej usterki, ale mogą stać się nią w niedalekiej przyszłości.

Regeneracja skrzyni biegów w Skrzynie Zajac.pl to m.in.:

 • rozłożenia skrzyni na części pierwsze i weryfikacja każdej części
 • test elementów przekładni na działanie różnorodnych sił
 • wymiana wszystkich uszkodzonych części
 • wymiana wszystkich łożysk bez względu na ich stan
 • regulacja luzów i linek
 • kompleksowe czyszczenie wraz z zabezpieczaniem specjalnymi środkami i malowaniem
 • przygotowanie skrzyni do bezpiecznej wysyłki na palecie (w specjalnie przygotowanym boxie wysyłkowym)

Tylko dzięki pełnej regeneracji jesteśmy całkowicie pewni jakości oferowanych produktów i ich niezawodności w przyszłych latach eksploatowania przez naszych klientów. A do każdej ze sprzedawanych skrzyń dostajesz oczywiście 12 miesięcy pisemnej gwarancji.

Naprawa skrzyni biegów

Naprawa skrzyni biegów to proces mniej złożony od regeneracji. Polega ona na zlikwidowaniu wyłącznie powstałej wady, bez skupiania się na stanie pozostałych podzespołów.

90% napraw przeprowadzamy najczęściej bezpośrednio na skrzyni Klienta. I choć to działanie mniej kompletne to ma jedną, niewątpliwa zaleetę – jest tańsze. Naprawa skrzyni biegów w Skrzynie Zajac.pl zaczyna się już od 600 zł.
Naprawa czy regeneracja – nie wiesz co wybrać? Podpowiadamy

Naprawa skrzyni manualnej będzie dobrym rozwiązaniem, gdy jesteś pewny, że wszystkie elementy w skrzyni działają bez zarzutów, a do usunięcia jest jedna, dwie konkretne usterki. W przeciwnym razie sugerujemy zdecydować się na regenerację skrzyni biegów.

Ciągle masz wątpliwości?

Chętnie pomożemy. Możemy to też ocenić stan Twojej skrzyni na darmowym przeglądzie w naszym warsztacie.

napisz: + 48 609 528 582
zadzwoń: kontakt@skrzyniezajac.pl

Albo wypełnij poniższy formularz i zobacz ile kosztuje regeneracja skrzyni biegów do Twojego auta. Wysłanie formularza do niczego Cię nie zobowiązuje.

Diagnoza usterki jest kompleksowa (rozkładamy Twoją skrzynkę w drobny mak i sprawdzamy każdy element 😉 ale i całkowicie darmowa – nie zapłacisz nic nawet jeśli nie zdecydujesz się na naprawę lub regenerację w naszym warsztacie.
Chcesz przyspieszyć otrzymanie informacji o dostępności? Wypełnij poniższe pola, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Dlaczego regeneracja skrzyni biegów w Skrzynie Zając.pl?

 • Zawsze 12 miesięcy pisemnej gwarancji
 • 17 lat doświadczenia w branży
 • Darmowy przegląd
 • Niezawodna regeneracja (zapytajcie naszych Klientów)
 • Dostawa 1-2 dni robocze
 • Gratis olej przekładniowy zgodny ze specyfikacją producenta auta
 • Wysyłka w specjalnie przygotowanym boxie wraz ze wskazówkami montażu dla mechanika
 • Najwyższej jakości sprzęt warsztatowy
 • Baaaaaardzo duża oferta na manualne skrzynie biegów i DSG

Umów naprawę skrzyni:

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Chcesz poznać szczegóły usług? Masz wątpliwości czy skrzynia, która znalazłeś na stronie będzie odpowiednia dla Twojego samochodu? Szukasz porady dotyczącej użytkowania? Daj znać!


Jesteśmy do Twojej dyspozycji
telefon: + 48 609 528 582
e-mail: kontakt@skrzyniezajac.pl

Return to top of page