Skip links

Naprawa skrzyni biegów Lubin – sklep internetowy

Skrzynie Zajac.pl – jeden z największych motoserwisów zajmujących się kompleksową naprawą skrzyń biegów do samochodów osobowych. 28 specjalistów każdego dnia regeneruje na najlepszym sprzęcie warsztatowym dziesiątki manualnych przekładni, które gotowe są do wysyłki na terenie całej Polski. A do Lubina zregenerowaną skrzynię biegów możemy dostarczyć już w 1 dzień.

Nasze skrzynie biegów możesz kupić:

 • telefonicznie / mailowo (tutaj)
 • za pośrednictwem sklepu internetowego (tutaj)
 • bezpośrednio w naszym warsztacie w Bytomiu Odrzańskim (jeśli odwiedzisz nas osobiście możesz przy okazji skorzystać z darmowej wyceny naprawy lub regeneracji oraz wydłużonej gwarancji – 18 zamiast 12 miesięcy).

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Ale zanim to…

Zobacz, jak pracujemy:

Lubin – najlepszy mechanik skrzyni biegów, czyli kto?

Naprawiamy i regenerujemy skrzynie biegów już prawie 20 lat. Początkowo obsługiwaliśmy klientów wyłącznie w Niemczech, jednak od 2017 roku sprzedajemy skrzynie biegów również w Polsce.

Główną oś naszej działalności stanowi sprzedaż internetowa. Współpracujemy jednak z zakładami mechanicznymi z całego kraju, co pozwala na niemal błyskawiczną wysyłkę do wybranego przez Ciebie warsztatu i montaż nowej skrzyni biegów w Twoim aucie i Twoim mieście nawet już dzień po zakupie.

Ponieważ regeneracja skrzyni to dziedzina mechaniki samochodowej, która wymaga bardzo specjalistycznej wiedzy warto przeprowadzić ją w sprawdzonym miejscu. I lokalizacja warsztatu nie powinna mieć tu większego znaczenia. Bo czy warsztat w Twoim mieście naprawi Twoją skrzynię szybciej niż w 2 dni? Być może, ale na pewno nie szybciej. A średnio tyle czasu na naprawę/regenerację i dostarczenie przekładni pod wskazany przez Ciebie adres potrzebujemy również i my.

Skrzynie biegów Lubin – sprawdź ofertę z dostawą pod wskazany adres

W naszej ofercie mamy ponad 2,5 tysiąca skrzyń biegów pasujących do 5,5 tysiąca różnych modeli aut. Każda z nich  gotowa jest do wysyłki już teraz.

Choć nasza siedziba mieści się w Bytomiu Odrzańskim to skrzynie od Zająca kupisz przez Internet – średnio 2 dni od kliknięcia „zamów” dostarczymy Twoją nową skrzynię biegów do dowolnego warsztatu w Polsce, w tym również do Lubina (choć może wolisz odwiedzić nas osobiście, bo to tylko 49km 😉 ).

ZOBACZ OFERTĘ

Nie widzisz swojego modelu skrzyni na stronie?

Nic się nie martw. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie zdążyliśmy jej jeszcze opublikować w ofercie internetowej.

Manualne skrzynie biegów wypełniają nasz magazyn po brzegi. Żeby upewnić się czy mamy skrzynię biegów dla Ciebie wypełnij poniższy formularz zapytania:
Chcesz przyspieszyć otrzymanie informacji o dostępności? Wypełnij poniższe pola, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Darmowa wycena naprawy skrzyni biegów

Twoja skrzynia zgrzyta, stuka buczy? Pomożemy Ci zrozumieć co się stało. Zapraszamy do skorzystania z formularza darmowej wyceny.

Całą usterkę możemy zweryfikować bez dodatkowych opłat w naszym warsztacie. Rozłożymy Twoją skrzynię biegów na części pierwsze i szczegółowo sprawdzimy, jakie elementy mogą wymagać naszej interwencji. Wysłanie formularza do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie zapłacisz nic nawet jeśli po weryfikacji nie zdecydujesz się na naszą usługę.

Masz dodatkowe pytania?
napisz: + 48 609 528 582
zadzwoń: kontakt@skrzyniezajac.pl

Naprawa czy regeneracja?

Podczas weryfikacji sprawdzimy do jakiego typu prac kwalifikuje się Twoja przekładnia.

Czy będzie to regeneracja skrzyni biegów?

A może jednak naprawa skrzyni biegów?

Wbrew pozorom to dwie całkowicie różne sprawy. Już wyjaśniamy.

Regeneracja skrzyni biegów

Pełna regeneracja skrzyni biegów, którą zajmujemy się w Skrzynie Zając.pl to nie tylko wymiana wszystkich uszkodzonych i zużywających się części, ale też pakiet działań i modyfikacji, które mają na celu doprowadzenie Twojej przekładni do stanu niemal idealnego.

Być może spotkałeś się już z hasłem “regeneracja skrzyni biegów”. Musisz jednak wiedzieć, że nie każdy jej rodzaj to działanie kompleksowe. Część “specjalistów” określając swoje prace mianem regeneracji dokonuje zwykłej naprawy skrzyni biegów (czyli wymienia wyłącznie ten element, który stał się przyczyną awarii bez uwzględnienia stopnia eksploatacji pozostałych podzespołów).

W naszym przypadku regeneracja skrzyni biegów to zawsze działanie kompleksowe. Polegające na usunięciu  wszystkich usterek i elementów, które usterki te mogą powodować w przyszłości.

Regeneracja skrzyni biegów w Skrzynie Zajac.pl – składa się na nią:

 • rozkładamy skrzynię biegów dosłownie na części pierwsze i dokładnie weryfikujemy każdy element (w ramach tych działań dokonujemy też testów na działanie różnorodnych sił)
 • wymiana uszkodzonych części
 • wymiana wszystkich łożysk bez względu na ich stan
 • regulacja luzów i linek
 • kompleksowe czyszczenie wraz z zabezpieczaniem specjalnymi środkami i malowaniem
 • przygotowanie skrzyni do bezpiecznej wysyłki na palecie (w specjalnie przygotowanym boxie wysyłkowym)

Dzięki temu jesteśmy całkowicie pewni jakości oferowanych produktów i ich niezawodności w przyszłych latach eksploatowania przez naszych klientów. Do każdej ze sprzedawanych skrzyń, wraz z dowodem zakupu, dodajemy 12 miesięcy pisemnej gwarancji.

Naprawa skrzyni biegów – niby Lubin a jednak Bytom Odrzański 😉

W przeciwieństwie do regeneracji naprawa skrzyni biegów polega wyłącznie na usunięciu powstałej usterki, czyli usunięta zostaje konkretna wada.

Naprawa najczęściej dokonywana jest bezpośrednio na skrzyni biegów Klienta i jest działaniem tańszym niż regeneracja (ceny za naprawę w naszym serwisie zaczynają się od 600 zł). Skorzystanie z tego rodzaju usługi będzie więc dobrym pomysłem, jeśli masz pewność że wszystkie elementy w Twojej skrzyni biegów pracują bez zarzutów. Wówczas naprawa skrzyni biegów nie będzie potrzebna.

Jeśli jednak nie masz pewności czy Twoja skrzynia nadaje się do regeneracji czy naprawy – chętnie pomożemy (skontaktuj się tutaj). Możemy to też ocenić podczas darmowego przeglądu w naszym warsztacie.

Lubin – mamy skrzynie biegów Volkswagen, Skoda, Audi i wielu innych marek

Wypełnij poniższy formularz i zobacz ile kosztuje regeneracja skrzyni biegów do Twojego auta.

Przygotuj nr VIN (to na jego podstawie, będziemy w stanie upewnić się czy wskazana przez Ciebie skrzynia jest dokładnie tą której potrzebujesz) i wypełnij poniższy formularz. Nasz magazyn pełen jest przekładni, których jeszcze nie zdążyliśmy wprowadzić do oferty internetowej.
Chcesz przyspieszyć otrzymanie informacji o dostępności? Wypełnij poniższe pola, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Dlaczego regeneracja skrzyni biegów w Skrzynie Zając.pl?

Jest kilka powodów dla których warto naprawiać i regenerować skrzynie biegów właśnie u nas:

 • Zawsze 12 miesięcy pisemnej gwarancji
 • 17 lat doświadczenia w branży
 • Darmowy przegląd
 • Niezawodna regeneracja (zapytajcie naszych Klientów)
 • Dostawa 1-2 dni robocze
 • Gratis olej przekładniowy zgodny ze specyfikacją producenta auta
 • Wysyłka w specjalnie przygotowanym boxie wraz ze wskazówkami montażu dla mechanika
 • Najwyższej jakości sprzęt warsztatowy
 • Baaaaardzo szeroka oferta na manualne skrzynie biegów, DSG i S-tronic

Gdzie naprawić skrzynię biegów?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Chcesz poznać szczegóły usług? Masz wątpliwości czy skrzynia, która znalazłeś na stronie będzie odpowiednia dla Twojego samochodu? Szukasz porady dotyczącej użytkowania? Daj znać!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

telefon: + 48 609 528 582
e-mail: kontakt@skrzyniezajac.pl

Return to top of page