Skip links

Naprawa i regeneracja skrzyni biegów – Poznań

Kompleksowa regeneracja i naprawa skrzyni biegów to działalność, którą zajmujemy się od 2003 roku. W tym czasie poznaliśmy branżę niemal od podszewki. Dziś w warsztacie funkcjonującym pod marką “Skrzynie Zając.pl” zatrudniamy 27 specjalistów, którzy każdego dnia przywracają do życia dziesiątki przekładni.

Jednocześnie jesteśmy jednym z pierwszych warsztatów w kraju, który uruchomił internetowy sklep ze skrzyniami biegów. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć w pełni zregenerowaną skrzynię biegów z 12 msc gwarancji, w 1-2 dni robocze, do dowolnego miejsca w Polsce. W tym również do Poznania 😉 

Skrzynie biegów od Skrzynie Zając.pl sprzedajemy:

 • zarówno za pośrednictwem e-sklepu (tutaj),
 • telefonicznie (skontaktuj się tutaj),
 • jak i bezpośrednio w naszym warsztacie w Bytomiu Odrzańskim.

Poznań – naprawa skrzyni biegów czy regeneracja?

Ale od początku. Zanim zamówisz musisz znać podstawy. Potrzebujesz naprawy czy regeneracji?

Wbrew pozorom to dwa zupełnie różne pojęcia. W zależności od tego, na jaką opcję się zdecydujesz otrzymasz inną usługę. Brzmi zagadkowo? Już wyjaśniamy.

Regeneracja skrzyni biegów w Poznaniu

Pełna regeneracja skrzyni biegów to proces przywracania przekładni do stanu, w jakim znajdowała się ona niemal w chwili nowości. Regeneracja skrzyni biegów polega na kompleksowym przeglądzie wszystkich mechanizmów wewnętrznych i przetestowaniu ich na działanie różnorodnych sił.

W ramach pełnej regeneracji skrzyni biegów:

 • rozkładamy skrzynię na części pierwsze
 • wymieniamy wszystkie uszkodzone części
 • wymieniamy wszystkie zużywające się części
 • wymieniamy łożyska i linki na nowe bez względu na ich stan
 • regulujemy luzy
 • myjemy, malujemy i konserwujemy
 • a na koniec montujemy lub skrzynia biegów przygotowywana jest do bezpiecznej wysyłki do warsztatu wybranego przez Klienta w dowolnej części kraju

Regeneracja skrzyni biegów to zatem najlepsza możliwość, by cieszyć się niezawodną pracą skrzyni przez długi czas, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych kosztów inwestycji (regeneracja jest znacznie tańsza niż zakup nowej skrzyni biegów; co więcej w przypadku starszych modeli samochodów zdobycie zupełnie nowej skrzyni może okazać się wyzwaniem niewykonalnym).

Kupując u nas skrzynię po pełnej regeneracji możesz być pewny niezawodności jej pracy przez długie lata, co potwierdzamy pisemną gwarancją.

Naprawa skrzyni biegów Poznań

Czym zatem jest naprawa skrzyni biegów?

Mówiąc wprost to ingerencja wyłącznie w uszkodzone elementy przekładni. Masz zużyte łożyska? Będą, jak nowe. Zapieczone linki? Problem zniknie. Podczas naprawy skrzyni biegów usuwamy wszystkie usterki wykryte podczas badania wstępnego. To szybka interwencja, która jednak może nie być tak skutecznym rozwiązaniem, jak regeneracja.

Zastanawiasz się czy Twoja skrzynia nadaje się do regeneracji, czy może jednak tylko naprawy?
Odpowiemy na to pytanie podczas darmowego przeglądu w naszym warsztacie

Gdzie naprawić skrzynię biegów w Poznaniu?

No  właśnie – tak jak wspomnieliśmy wcześniej, wcale nie musisz robić tego w Poznaniu 😉 Bo nasze skrzynie dotrą do Ciebie równie szybko (a może nawet szybciej) niż usługa zlecona mechanikowi w Twoim mieście. A gwarantujmy, że będzie to naprawa w pełni fachowa i pozwoli Ci się cieszyć przekładnią  przez dłuuuuuugie lata jazdy.

Skrzynie Zajac.pl to jeden z największych w Polsce zakładów zajmujących się pełną mechaniką przekładni w samochodach osobowych i dostawczych. Nasza specjalność to naprawa i regeneracja skrzyń biegów – manualnych, DSG i S-tronic.Działalność prowadzimy już od 17 lat. Początkowo działaliśmy głównie na terenie Niemiec, jednak od 2017 roku sprzedajemy skrzynie biegów także w Polsce.

Aktualnie w naszej ofercie mamy ponad 2,5 tysiąca skrzyń biegów pasujących do 5,5 tysiąca różnych modeli aut. Dzięki temu możesz mieć niemal pewność, że mamy skrzynię idealną dla Twojego auta. Wyszukiwanie skrzyni na naszej stronie jest bardzo proste. Wystarczy podać:

 • typ przekładni (skrzynia biegów manualna lub DSG)
 • markę auta
 • model auta
 • typ silnika
 • po uzupełnieniu danych zobaczysz, wszystkie wyniki dopasowane do Twojego zapytania. Możesz też przeszukać naszą bazę w nieco bardziej tradycyjny sposób

Zobacz naszą ofertę skrzyń biegówskrzynie biegow zajac - naprawa skrzyni biegow oznan zielona gora gorzow regeneracja

Nie znalazłeś swojej skrzyni na naszej stronie?

To dlatego, że najpewniej nie zdążyliśmy wprowadzić jej jeszcze do oferty online. Nasz magazyn pełen jest jednak przekładni gotowych do wysyłki już teraz.

Żeby zapytać o dostępność przygotuj nr VIN i wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń do naszego biura obsługi klienta.
Chcesz przyspieszyć otrzymanie informacji o dostępności? Wypełnij poniższe pola, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Skrzynie Zając.pl – wycena naprawy skrzyni biegów za darmo

Coś stuka, zgrzyta albo buczy podczas zmiany biegów? Chcesz wiedzieć, gdzie leży przyczyna awarii? Sprawdzimy to dla Ciebie bez żadnych dodatkowych kosztów niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na regenerację w naszym warsztacie. 

Pamiętaj tylko, że w celu dokonania darmowej weryfikacji usterki musimy przyjrzeć się Twojej skrzyni w naszym warsztacie. Tutaj znajdziesz wskazówki dojazdu do Bytomia Odrzańskiego.

 

Najlepszy mechanik skrzyni biegów w okolicach Poznania, w zachodniej Polsce

Nieskromnie mówiąc – to  my 😉
Fakt, do Bytomia Odrzańskiego trzeba kawałeczek dojechać ale pamiętaj, że możesz zamówić skrzynię również przez Internet – wtedy znika problem odległości, a nowa przekładnia trafia do Ciebie jeszcze szybciej niż czas naprawy w miejscowym warsztacie.

A polecamy się z kilku powodów:

 • 12 miesięcy pisemnej gwarancji (zobacz szczegóły)
 • Przy wymianie na miejscu wydłużona gwarancja 18 miesięcy
 • Darmowy przegląd i wycena naprawy
 • Pełna regeneracja
 • 17 lat doświadczenia
 • Najwyższej jakości sprzęt warsztatowy
 • Dostawa zregenerowanej skrzyni w 1-2 dni robocze

Poproś o darmową wycenę – wypełnij formularz
Chcesz przyspieszyć otrzymanie informacji o dostępności? Wypełnij poniższe pola, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Wysyłając formularza konecznie uzupełnij pola z danymi kontaktowymi. Odezwiemy się do Ciebie i przedstawiamy możliwości wraz z wyceną.

Skrzynie biegów Poznań

Skrzynie Zajac.pl to jeden z największych warsztatów zajmujący się kompleksową naprawą i regeneracją skrzyń biegów na terenie całego kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Szczegóły i wycena:

telefon: + 48 609 528 582
e-mail: kontakt@skrzyniezajac.pl

Return to top of page