Skip links

Skrzynie biegów Gorzów Wielkopolski – regeneracja i naprawa

Naprawa skrzyni biegów to złożona dziedzina mechaniki samochodowej wymagająca odpowiedniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy, w której specjalizują się wyłącznie najlepsze warsztaty w Polsce. Jednym z nich jesteśmy my – dlatego w pełni zregenerowaną skrzynię biegów możemy dostarczyć do Gorzowa Wielkopolskiego już w 2 dni od zlecenia. 

Zobacz, na czym polega proces regeneracji manualnej skrzyni biegów w samochodzie osobowym i gdzie dokonać tego typu naprawy – w przypadku tak specjalistycznej naprawy lokalizacja warsztatu nie powinna mieć znaczenia. Należy wybrać sprawdzone miejsce. Tym bardziej, jeśli dostarcza ono skrzynie biegów pod wskazany adres na terenie całej Polski nawet w 2 dni, a cały proces zakupowy można przejść  za pośrednictwem sklepu internetowego.

Gdzie naprawić skrzynię biegów w Gorzowie Wielkopolskim?

Wcale nie musisz robić tego w swoim mieście. Obiecujemy, że w ten sposób będzie jeszcze łatwej, szybciej i lepiej. Już wyjaśniamy:


Naszą działalność zaczęliśmy w 2003 roku w Niemczech, by 10 lat później z wejść także na rynek krajowy z siedzibą w Bytomiu Odrzańskim. Aktualnie w ofercie mamy 2500 skrzyń biegów manualnych, które gotowe są do natychmiastowego montażu w ponad 5,5 tysiąca modeli aut. Dodatkowo jesteśmy jednym z pierwszych, polskich zakładów mechanicznych, który uruchomił sklep internetowy ze skrzyniami biegów.

Szukasz sprawdzonego miejsca, w którym naprawisz albo zregenerujesz skrzynię biegów? Idealnie trafiłeś. Bo choć w całej Polsce funkcjonuje zaledwie kilka profesjonalnych i zaufanych zakładów zajmujących się tego typu mechaniką, to z przyjemnością informujemy, że zaliczamy się do tego grona – Skrzynie Zając.pl to naprawa i regeneracja skrzyń biegów (manualnych oraz DSG) z ponad 17 letnim doświadczeniem na rynku.

Skrzynie biegów od Skrzynie Zając.pl sprzedajemy:

  • zarówno za pośrednictwem e-sklepu (tutaj),
  • telefonicznie (skontaktuj się tutaj),
  • jak i bezpośrednio w naszym warsztacie w Bytomiu Odrzańskim.

Jeśli zdecydujesz się przyjechać do nas osobiście dodatkowo możemy przeprowadzić dla Ciebie darmową diagnozę usterki, która stanowi podstawę dla późniejszej naprawy.

Skrzynie Zając.pl – sprzedaż skrzyń biegów w Gorzowie? Niekoniecznie 😉

W naszym warsztacie zatrudniamy 28 wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia regenerują i montują kilkanaście nowych skrzyń biegów. Pracujemy wyłącznie na najlepszym sprzęcie warsztatowym a branże poznaliśmy niemal od podszewki – dbamy o jakość napraw i stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Jeśli poszukujesz skrzyni do swojego auta zapoznaj się z naszą ofertą:

Skrzynie biegów Gorzów z dostawą do wskazanego warsztatu>> zobacz ofertę

Każda z zaprezentowanych tam skrzyń gotowa jest do wysyłki i montażu już teraz.
Nie musisz odebrać jej od nas osobiście – Twoją skrzynię dostarczymy w 1-2 dni od chwili zamówienia do wybranego warsztatu w Gorzowie. Nie masz jeszcze wybranego warsztatu? Spokojnie, zarekomendujemy Ci zaufanego mechanika, który uczestniczy w naszym Programie Warsztatów Partnerskich.

Twojej skrzyni nie było na stronie?

Bo pewnie jest w magazynie, a my najprawdopodobniej nie zdążyliśmy jej jeszcze wprowadzić do oferty online 😉 Skontaktuj się z nami żeby się upewnić – zadzwoń albo wypełnij poniższy formularz (przy okazji pamiętaj, żeby przygotować nr VIN).

Zapytaj o dostępność swojej skrzyni:
Chcesz przyspieszyć otrzymanie informacji o dostępności? Wypełnij poniższe pola, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Gorzów Wielkopolski – naprawa skrzyni biegów czy regeneracja?

Może Cię zaskoczymy, ale regeneracja skrzyni biegów to zupełnie inna usługa niż jej naprawa. Mamy jednak nadzieję, że poniższy opis rozwieje wszelkie wątpliwości.

Regeneracja skrzynie biegów

W dużym uproszczeniu: pełna regeneracja skrzyni biegów to taka kompleksowa naprawa. Jednak w ramach regeneracji nie tylko naprawiamy to co się zepsuło – regenerując w zasadzie przywracamy skrzyni biegów  nowe życie.

Wygląda to tak: rozkładamy przekładnię na najmniejsze elementy, dokładnie weryfikujemy każdy z nich, następnie wymieniamy wszystkie części uszkodzone i zużywające się części. Regeneracja skrzyni biegów to proces, w którym ponadto skrzynia poddawana jest wymagającym testom na działanie różnorodnych sił zewnętrznych, a na koniec dokładnie myta, malowana i pakowana do bezpiecznej wysyłki.

Naszym zdaniem regeneracja skrzyni biegów to jedyna droga do tego, by cały mechanizm funkcjonował bez zarzutów przez kolejne lata użytkowania.

To też dlatego ze spokojem dajemy Ci 12 miesięcy gwarancji 😉

Na czym polega naprawa skrzyni biegów?

Z drugiej strony naprawa skrzyni biegów to taki pakiet podstawowy – polega on na usunięciu usterki i modyfikacji wyłącznie uszkodzonych części, jakie zostały wykryte podczas badania. W tym miejscu warto zaznaczyć, że mocno uszkodzone skrzynie mogą nie nadawać się do naprawy.

Dlaczego zatem klienci wybierają czasem naprawę zamiast regeneracji? Bo to działanie tańsze (ceny za naprawę skrzyni w naszym serwisie zaczynają się od 600 zł), a także skuteczne (nie każdy Klient oczekuje, by jego skrzynia była jak nowa).

Zastanawiasz się teraz, jaka opcja byłaby najlepsza dla Ciebie?

Pomożemy! Podczas darmowego przeglądu ocenimy czy potrzebna będzie regeneracja, czy jednak naprawa 😉

Darmowa wycena naprawy skrzyni biegów – czyli Gorzów jedzie do Bytomia Odrzańskiego

Zmieniasz bieg, a coś stuka i buczy? Szukasz przyczyny usterki, ale nie masz kogo zapytać?

W naszym warsztacie weryfikujemy usterki bez żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy, że nas odwiedzisz i pozwolisz pogrzebać trochę w swoim aucie. Po przeglądzie dowiesz się, które elementy są bez zarzutu, które wymagają regulacji, regeneracji, a które wymiany. Dowiesz się też, ile będzie kosztowało usunięcie wszystkich usterek.

A potem? Naprawiamy, regenerujemy… albo podajemy sobie rękę i się żegnamy – za weryfikację usterki nie zapłacisz nic nawet, jeśli nie zdecydujesz się na nasze usługi.

Skrzynie biegów Gorzów Wlkp – wypełnij formularz i umów się na darmową wycenę
Chcesz przyspieszyć otrzymanie informacji o dostępności? Wypełnij poniższe pola, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Wypełniając formularz koniecznie podaj swój telefon i adres mailowy. Oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy wszystkie szczegóły 🙂

Dlaczego regeneracja skrzyni biegów w Skrzynie Zając.pl?

Jest kilka powodów dla których warto naprawiać i regenerować skrzynie biegów właśnie u nas:

  1. 12 miesięcy pisemnej
  2. Wieloletnie doświadczenie w branży
  3. Darmowy przegląd i wycena
  4. kompleksowa regeneracja
  5. Dostawa 1-2 dni robocze
  6. Najwyższej jakości sprzęt warsztatowy
  7. 2,5 tysiąca modeli skrzyń w ofercie (skrzynie biegów manualne i DSG)

Skrzynie biegów Gorzów Wielkopolski – zapytaj o szczegół naszej oferty w Twoim mieście

telefon: + 48 609 528 582
e-mail: kontakt@skrzyniezajac.pl

Return to top of page