Skip links

Naprawa skrzyni biegów – Zielona Góra

Naprawa skrzyni biegów to dziedzina, która wymaga zarówno odpowiedniej wiedzy, jak i długoletniego doświadczenia. Z tego względu zajmują się nią wyłącznie warsztaty specjalizujące się w tej dziedzinie mechaniki samochodowej. W tym my, a skrzynie biegów do Zielonej Góry jesteśmy w stanie dostarczyć nawet w 1 dzień od zamówienia.

Skrzynie biegów od Skrzynie Zając.pl sprzedajemy:

 • zarówno za pośrednictwem sklepu internetowego (tutaj),
 • telefonicznie (skontaktuj się tutaj),
 • jak i bezpośrednio w naszym warsztacie w Bytomiu Odrzańskim.

Jeśli zdecydujesz się przyjechać do nas osobiście dodatkowo możemy przeprowadzić dla Ciebie darmową diagnozę usterki, która stanowi podstawę dla późniejszej naprawy, a okres gwarancji wydłuży się z 12 na 18 misięcy.

 

Gdzie naprawić skrzynię biegów w Zielonej Górze?

Jeśli szukasz odpowiedzi na to pytanie – idealnie trafiłeś. Bo nie musisz robić tego w swoim mieście – możesz zrobić to tam, gdzie naprawa zostanie wykonana przez profesjonalny zakład mechaniczny, a całość – dzięki zamówieniu przez sklep internetowy – potrwa zdecydowanie szybciej niż naprawa w Twoim mieście.

Skrzynie Zajac.pl to jeden z największych w Polsce zakładów zajmujących się zarówno naprawą, jak i regeneracją skrzyń biegów – manualnych, DSG i S-tronic.

Naszą działalność prowadzimy już od 17 lat. Początkowo działaliśmy głównie na terenie Niemiec, jednak od 2017 roku sprzedajemy skrzynie biegów także w Polsce. Jesteśmy też jednym z pierwszych w kraju zakładów mechanicznych, który uruchomił sklep internetowy ze swoimi produktami.

Najlepszy mechanik skrzyni biegów w Zielonej Górze i okolicach?

Nasz zespół składa się z 28 specjalistów, którzy codziennie regenerują dziesiątki przekładni na austriackim sprzęcie warsztatowym. Kładziemy ogromny nacisk na rozwój, dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje, inwestujemy w nowe maszyny oraz technologie dotąd niedostępne w Polsce.

W ofercie mamy ponad 2,5 tysiąca skrzyń biegów pasujących do 5,5 tysiąca różnych modeli aut. Tutaj sprawdzisz dostępność skrzyni do Twojego auta.

Brzmi zachęcająco? Zatem zapraszamy – do zakupów online albo naszego warsztatu w Bytomiu Odrzańskim. Z Zielonej Góry to tylko 37 km 🙂

A co jeśli nie znalazłeś swojej skrzyni na naszej stronie?

Spokojnie.

Przygotuj nr VIN (to na jego podstawie, będziemy w stanie upewnić się czy wskazana przez Ciebie skrzynia jest dokładnie tą której potrzebujesz) i wypełnij poniższy formularz. Nasz magazyn pełen jest przekładni, których jeszcze nie zdążyliśmy wprowadzić do oferty internetowej.

Zapytaj o dostępność swojej skrzyni:
Chcesz przyspieszyć otrzymanie informacji o dostępności? Wypełnij poniższe pola, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Zielona Góra – naprawa skrzyni biegów czy regeneracja?

No właśnie. To w zasadzie pytanie, które powinieneś sobie zadać na samym początku – bo naprawa a regeneracja skrzyni biegów to w zasadzie dwie, zupełnie różne sprawy.

Regeneracja skrzynie biegów – Zielona Góra

Kompleksowa regeneracja skrzyni biegów polega na całościowej wymianie uszkodzonych i zużywających się części. Składa się na nią rozłożenie przekładni na części pierwsze i przetestowanie każdego z elementów na działanie różnorodnych sił.

Następnie wymieniamy wszystkie uszkodzone części, a także łożyska. Kolejnym krokiem jest regulacja – dotyczy ona zarówno zamontowanych wcześniej elementów, jak i luzów. Na koniec każda skrzynia podlega weryfikacji naprawy, dokładnemu myciu i przygotowywana jest do bezpiecznej wysyłki lub montażu.

Pełna regeneracja skrzyni biegów to jedyna możliwość, abyśmy byli pewni, że produkt który od nas kupujesz będzie niezawodny przez najbliższe lata użytkowania.

Gwarancja na naprawę i regenerację skrzyni biegów >> zobacz szczegóły

Naprawa skrzyni biegów w Zielonej Górze?  Przyjeedź do Zająca w Bytomiu!

Naprawa skrzyni biegów to natomiast ingerencja wyłącznie w uszkodzone elementy przekładni, które wykryliśmy podczas badania wstępnego. To działanie skuteczne jednak nie tak kompleksowe , jak regeneracja.

Ceny za naprawę skrzyni w naszym serwisie zaczynają się od 600 zł. To czy Twoja skrzynia nadaje się do naprawy, czy jednak wymagać będzie już regeneracji możemy ocenić jednak dopiero podczas darmowego przeglądu.

Darmowa wycena naprawy skrzyni biegów

Chcesz wiedzieć, co się zepsuło? Dlaczego skrzynia biegów nie działa, jak należy?

Możemy to sprawdzić całkowicie za darmo! W naszym warsztacie rozłożymy Twoją przekładnię na części pierwsze i dokładnie zbadamy, które elementy będą wymagały wymiany. To wszystko bez żadnej bez dodatkowej opłaty. Nie zapłacisz nic nawet jeśli nie zdecydujesz się na usługę.

Mieszkasz w Zielonej Górze lub maksymalnie 50 km od miasta Bachusa?

Jeśli po wycenie zdecydujesz się kupić zregenerowaną skrzynię przywieziemy Ci ją za darmo i również za darmo odbierzemy stary model (a powyżej 50 km zapłacisz tylko za dodatkowe kilometry).

Poproś o darmową wycenę – wypełnij formularz
Chcesz przyspieszyć otrzymanie informacji o dostępności? Wypełnij poniższe pola, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Wysyłając formularza nie zapomnij zostawić swoich namiarów kontaktowych. Nasz konsulat odezwie się do Ciebie i przedstawi możliwości. Jedną z nich jest na przykład:

 1. Odbiór przekładni z zakładu mechanicznego, w którym aktualnie stoi Twoje auto
 2. Poddanie jej pełnej regeneracji
 3. Zwrot skrzyni do mechanika, montaż i odbiór gotowego do jazydy auta

Dlaczego regeneracja skrzyni biegów w Skrzynie Zając.pl?

Jest kilka powodów dla których warto naprawiać i regenerować skrzynie biegów właśnie u nas:

 1. Rok gwarancji (przy wymiany w Bytomiu Odrzańskim aż 18 miesięcy)
 2. 17 lat doświadczenia w branży
 3. Darmowy przegląd
 4. Niezawodna regeneracja (zapytajcie naszych Klientów)
 5. Dostawa 1-2 dni robocze
 6. Najwyższej jakości sprzęt warsztatowy
 7. Baaaaardzo szeroka oferta na manualne skrzynie biegów, DSG i S-tronic

Skrzynie biegów Zielona Góra

Nie ma co się zastanawiać, zadzwoń lub napisz – po chwili rozmowy przekonasz się że Skrzynie Zajac.pl to miejsce, którego szukałeś 🙂

Zapytaj o szczegóły lub poproś o wycenę:

telefon: + 48 609 528 582
e-mail: kontakt@skrzyniezajac.pl

Return to top of page