Skip links

Regeneracja skrzyni biegów Wrocław

Warsztatów samochodowych w Polsce jest mnóstwo, jednak wybierając ten właściwy dla nas, musimy sprawdzić nie tylko cenę i opinię, ale i doświadczenie w naprawach czy usterkach podobnych do tej, z którą się właśnie borykamy. To, że ktoś specjalizuje się w układach hamulcowych, nie znaczy, że będzie dostatecznie dobry dla regeneracji skrzyni biegów.

Rynek warsztatów samochodowych w Polsce

Jak czytamy w raporcie Q Service Castrol w Polsce w 2022 roku funkcjonowało około 22 tysięcy warsztatów samochodowych. I jak zauważają autorzy raportu coraz większym zainteresowaniem cieszyły się placówki zrzeszone. Nadal 1/3 polskich warsztatów stanowią te niezależne.

W raporcie czytamy również o tym, że sporo, bo aż 49% ankietowanych Polaków ma problem z wyborem warsztatu samochodowego. Doświadczeniem w wyborze warsztatu samochodowego kieruje się 62% ankietowanych na potrzeby raportu Q Service Castrol. Niestety brak ogólnodostępnych badań dotyczących specjalizacji poszczególnych warsztatów samochodowych i tego jak te specjalizacje oddziałują na klientów oraz ich decyzje. A dlaczego warsztaty samochodowe nie chcą kojarzyć się z jedną czy kilkoma zaledwie specjalizacjami? Otóż dlatego, by nie zamykać się na nowych klientów.

Specjalizacja warsztatów samochodowych

Kierowca, który chce wymienić łożysko w kole Seata wcale nie jest zainteresowany tym, jaki we Wrocławiu jest najlepszy serwis skrzyń biegów. I odwrotnie, jeśli interesuje nas dobrostan naszej skrzyni biegów, a mieszkamy niedaleko największego miasta na Dolnym Śląsku, zapewne w przeglądarkę nie wpiszemy po prostu „warsztat samochodowy Wrocław”, a szybciej „serwis skrzyni biegów Wrocław”. A powodów, by regenerować skrzynię biegów w samochodzie jest przecież mnóstwo.

Dlaczego wyspecjalizowane warsztaty są lepsze niż te o szerokiej ofercie? Warsztaty wyspecjalizowane – jak nasz – zatrudniają specjalistów, którzy od lat „siedzą” w pewnych tematach. U nas specjaliści od skrzyń biegów naprawiali niemal każdą ich usterkę, wciąż się szkolą i pracują na innych skrzyniach biegów. Co więcej nasi specjaliści mają dostęp do naprawdę wysublimowanych narzędzi i technik, zwykle niedostępnych w warsztatach bez specjalizacji. Regeneracja skrzyń biegów w Skrzynie Zajac.pl to wykorzystanie najlepszych austriackich i niemieckich technologii oraz sięganie po doświadczenia zdobywane przez dekady za granicami Polski.

Dlaczego regeneracja i naprawa skrzyń biegów w okolicach Wrocławia?

Nie stanowi dla nas problemu regeneracja skrzyń biegów w samochodach japońskich, amerykańskich i europejskich. Nie boimy się wyzwań. Nasi specjaliści nie chodzą do pracy tylko dla kasy, ale też dla radości z odkrywania, badania i leczenia serc samochodów.

Nie ma na dzień dzisiejszy żadnej skrzyni biegów, której byśmy nie zregenerowali.
– Daniel Zając, właściciel Skrzynie Zajac.pl

Pasję, nasz zespół, uczynił pracą. Dlatego nam się chce. Potrafimy, lubimy to i cieszy nas pomoc każdemu właścicielowi samochodu, który po wizycie u nas na nowo odkrywa radość z jazdy.

Skrzynie biegów od Skrzynie Zając.pl sprzedajemy:

  • zarówno za pośrednictwem e-sklepu (tutaj)
  • telefonicznie (skontaktuj się tutaj)
  • oraz bezpośrednio w naszym warsztacie w Bytomiu Odrzańskim.

Jeśli zdecydujesz się przyjechać do nas osobiście dodatkowo możemy przeprowadzić dla Ciebie darmową diagnozę usterki, która stanowi podstawę dla późniejszej naprawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia, jak pracujemy:

Skrzynie biegów Wrocław

W naszym magazynie posiadamy 2500 skrzyń biegów, które pasują do prawie 5,5 tysiąca modeli aut jak: Volkswagen, Seat, Skoda, Opel, Audi, Mitsubishi, Citroen, Fiat, Mercedes i wiele więcej.

Każda z nich gotowa jest do wysyłki już teraz.
Każda z nich gotowa jest do wysyłki w dowolne miejsce w Polsce. Wraz z gwarancją, dokumentami sprzedaży, dokładną instrukcją  montażu dla mechanika, dedykowanym olejem przekładniowym, a często i pakietem gadżetów 😉

Zapoznaj się z całą naszą ofertą:
zobacz sklep – Skrzynie Zajac.pl

Nie znalazłeś skrzyni do Twojego auta?

Nic się nie martw. Najprawdopodobniej nie zdążyliśmy jej jeszcze wstawić do oferty internetowej.
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zapytasz o model, którego szukasz. Manualne skrzynie biegów wypełniają nasz magazyn po brzegi.

Zadzwoń albo wypełnij poniższy formularz
Chcesz przyspieszyć otrzymanie informacji o dostępności? Wypełnij poniższe pola, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Z naszej oferty regeneracji skrzyni biegów nie trzeba korzystać stacjonarnie, możemy po skrzynie przyjechać (do 50 km w promieniu Zielonej Góry za free) lub odebrać skrzynię od kuriera, naprawić i wysłać do klienta. O naszym zaangażowaniu i skuteczności niech świadczą opinie, jakie nam wystawiają klienci.

Polecamy się!

Return to top of page